Sprzątaczka / Sprzątacz

Hombre Service Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Hombre Service Sp. z o.o. to firma z 14-letnim doświadczeniem na rynku usług porządkowych.

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku Sprzątaczki / Sprzątacza w jednym z obiektów w Warszawie-Rembertowie.

Obowiązki:
- Sprzątanie wewnętrznych powierzchni biurowych,
- Dbanie o czystość powierzonych powierzchni.

Oferujemy:
- Pracę na część etatu w godzinach porannych,
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- Miła atmosfera pracy.

Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o kontakt.

Wymagania

- Sumienność,
- dokładność,
- obowiązkowość.

Prezentacja firmy

Hombre Service Sp. z o.o. to firma z 14-letnim doświadczeniem na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca dla studenta