SPRZĄTACZKA / SPRZĄTACZ - PRACA DLA OSÓB Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Amlux Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Mile widziane osoby niepełnosprawne.

Główne obowiązki:

  • sprzątanie powierzchni biurowych, handlowych, osiedli mieszkaniowych przy użyciu środków chemicznych i specjalistycznego sprzętu
  • utrzymanie czystości na terenach zielonych

Wymagania:

  • dokładność i skrupulatność
  • dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • bezpłatny pakiet medyczny
  • zwrot za leki, dojazdy
  • stabilność zatrudnienia i wynagrodzenia
  • szkolenie wprowadzające do pracy i przygotowujące do wykonywania obowiązków
  • stój roboczy

Prezentacja firmy

Amlux Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w kompleksowym świ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Obsługa klienta, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Inne