Spróbuj czegoś nowego! - Poszukiwane marketingowe talenty!

VST Marketing

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Szukasz ciekawej pracy? Nie jesteś przekonany jaką zawodową ścieżkę wybrać?

Młody, ale ze świetnymi wynikami zespół, poszukuje osoby, która będzie się razem z nim rozwijać.

Tworzymy firmę marketingowo-sprzedażową, w pracy świetnie się bawimy! :D

Naszą specjalnością jest reprezentowanie i promowanie marek międzynarodowych firm.

W zespole będziesz odpowiedzialny m.in. za prowadzenie i realizację kampanii marketingowej oraz kontakt z klientami, pozyskiwanie klientów oraz budowanie pozytywnych relacji.

Oferujemy:
- pakiet profesjonalnych szkoleń
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju
- stabilną współpracę
- przyjazną atmosferę
- możliwość wyjazdów krajowych i zagranicznych

Wymagania

Wymagamy
- pozytywnego nastawienia
- bardzo dobrej organizacji pracy i punktualności
- komunikatywności
- dostępności min. 4 dni w tygodniu (pon-pt)
- mile widziani studenci zaoczni

- nie wymagamy doświadczenia!

Nie czekaj! APLIKUJ! I zacznij swoją karierę z nami już dziś!

Prezentacja firmy

VST MARKETING jest firmą marketingowo - sprzedażową (below the line adve... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
TAK!
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media