Opis stanowiska pracy

Osoba na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za prowadzenie projektów SEO (analiza, optymalizacja, pozycjonowanie) dla Naszych Klientów.

Oferujemy:

  • program szkoleniowy,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • pracę w ambitnym zespole,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z marketingiem internetowym,

  • doświadczenie w pozycjonowaniu stron www,

  • doświadczenie w optymalizacji stron www,

  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu technologii budowy stron internetowych,

  • znajomość programu Google Analytics,

  • znajomość innych narzędzi Google: Google Webmaster Tools, Google Website Optimizer

  • kreatywne myślenie,

  • doskonała znajomość języka polskiego,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

ReachLocal Poland Franchise jest partnerem globalnej korporacji ReachLoc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2011
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce