Spisywanie (raportowanie) osób wychodzących ze sklepu, Auchan Łomianki

A-trybut-Polski HR S.A.

Łomianki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

A-Trybut Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750. Obecnie dla naszego klienta szukamy osób zainteresowanych przeprowadzeniem spisu (raportowania) osób, które wychodzą ze sklepu w Centrum Handlowym.

Lokalizacja: Łomianki (Auchan)

Do obowiązków osób zatrudnionych będzie należało spisywanie (liczenie, raportowanie) osób, które wychodzą ze sklepu:
- z zakupami
- bez zakupów

Wymagania

Wymagania:

- dyspozycyjność w dniach: 18, 19, 20 lipca br., w godzinach: 9-21,
- sumienność.

Prezentacja firmy

Firm HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
3 dni
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie