Spedytora miedzynarodowego do prowadzenia busów

Media Cars

05-830 Stara Wieś, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

MEDIA CARS to rozwijająca się firma spedycyjno-transportowa, na rynku od 2003 roku. Zajmujemy się szeroko pojętym zarządzaniem logistyką i transportem. Realizujemy transport drogowy cało pojazdowy jak i drobnicowy, expressowy.

W związku z poszerzeniem naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spedytor Międzynarodowy Drobnicowy ,

umowa o pracę

Miejsce pracy: Nadarzyn

Obowiązki:
•Przyjmowanie i realizacja zleceń transportowych;
•Prowadzenie taboru po UE;
•Współpraca z zagranicznymi partnerami;
•Bieżąca analiza i optymalizacja kosztów;
•Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom;
•Nadzór nad dokumentacją spedycyjną.

Wymagania:
•Wykształcenie Średnie ,
•Mile widziane doświadczenie w spedycji międzynarodowej,
•Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, mile widziana znajomość innych języków obcych,
•Obsługa programu Excel w stopniu co najmniej dobrym;
•Zaangażowanie, lojalność, bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
•Pracę w domowej atmosferze, u nas każdy jest ważny a nie jak w korporacjach.
•Umowę o prace na jasnych zasadach
•Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
•Możliwość rozwoju

Wymagania

Konieczna dobra pamięć operacyjna, oraz dobra organizacja pracy i samodyscyplina. Wymagane doswiadczenie

Prezentacja firmy

Jesteśmy firma spedycyjna mającą swój tabór działamy na rynku od ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka