SPEDYTOR

Miejsce pracy: Warszawa,

W związku z intensywnym rozwojem Firmy oraz dalszą rozbudową Działu Spedycji Międzynarodowej poszukujemy kolejnego kandydata do stabilnego zespołu na stanowisko:

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Nr Ref.: SM/WAW/0614

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Organizowanie przewozów drogowych całopojazdowych i drobnicowych na terenie Europy Zachodniej

  • Zarządzanie flotą własną i podwykonawcami (auta 24 tonowe)

  • Budowanie stałych relacji z Klientami i Podwykonawcami

  • Optymalizacja tras i kosztów transportu

  • Ścisła współpraca z Dyspozytorami

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim

  • Dbałość o wysoką jakość realizowanych zleceń.

WYMAGANIA:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży transportowo - spedycyjnej

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Mile widziana znajomość drugiego języka obcego

  • Znajomość rynku transportowego

  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność współpracy z zespołem

  • Asertywność

DODATKOWE ATUTY:

  • Umiejętność negocjacji

  • Łatwość nawiązywania nowych kontaktów

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia uzależniony od wyników (podstawa + premia uzależniona od wyników + premia uznaniowa)

  • Umowa o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ciekawym profilu

  • Udział w programie multisport, integracjach firmy oraz szkoleniach

Informujemy iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.