MasterHR

Spedytor

Od: MasterHR
Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Obsługa operacyjna zleceń przyjmowanych do realizacji,
  • Bieżąca współpraca z podwykonawcami (przewoźnicy, partnerzy spedycyjni),
  • Prowadzenie ewidencji wykonywanych przewozów,
  • Efektywne planowanie przewozów,
  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych,
  • Nadzór nad dokumentacją spedycyjną,
  • Budowanie pozytywnych relacji ze zleceniodawcami oraz zleceniobiorcami,
  • Realizacja założeń budżetowych.

Umiejętności interpersonalne:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zawodzie w ładunkach masowych,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z realizacją drogowych przewozów międzynarodowych- zagadnienia operacyjne, formalno-prawne,
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym, mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • Praktyczna znajomość rynku podwykonawców oraz załadowców,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • Pracę od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00,
  • Współpracę z firmą o zasięgu krajowym i międzynarodowym na terenie Unii Europejskiej,
  • Pracę w profesjonalnym zespole logistycznym.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.