Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko spedytora

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie kontaktów handlowych
  • Budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Realizacja i bieżąca obsługa procesu spedycji (krajowej i międzynarodowej)
  • Kontrola i monitorowanie realizacji zleceń przez podwykonawców
  • Dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych zleceń
  • Rozwiązywanie ewentualnych problemów związanych z przewozem towarów
  • Pozyskiwanie oraz rozwijanie współpracy z przewoźnikami

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Stanowisko z perspektywą rozwoju
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Wymagania

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Znajomość języka angielskiego (lub innego) na poziomie komunikatywnym
Dodatkowym atutem będzie wykształcenie wyższe kierunkowe (Logistyka, Transport, Spedycja itp.)
Samodzielność oraz orientacja na realizację celu
Zdolności negocjacyjne

Prezentacja firmy

Nasza firma specjalizuje się w spedycji oraz przewozach krajowych i międ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców