HRK S.A.

Dla naszego klienta - dużej firmy z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży TSL - aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

SpedytorMiejsce pracy: Kalisz

Zadania:

  • Przyjmowanie i realizacja zleceń transportowych,
  • Dbanie o wysoką jakość realizowanych usług,
  • Współpraca z Działem Handlowym w zakresie realizowanych projektów,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami,
  • Współpraca z innymi oddziałami spółki.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku Spedytora, Dyspozytora lub pokrewnym,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane doświadczenie w realizacji ładunków FTL w transporcie krajowym lub zagranicznym.

Oferujemy:

  • Pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę w nowoczesnym oddziale w Kaliszu.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.