Opis stanowiska pracy

BBA Transport System, spedycja międzynarodowa, poszukuje osób na stanowisko:

1. SPEDYTOR MORSKO – LOTNICZY

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Tytoniowa 20 – okolice Ronda Marsa

Do Twoich zadań należeć będzie:
* Praca operacyjna – obsługa frachtów morsko – lotniczych;
* Prowadzenie i nadzór ewidencji zleceń;
* Pozyskiwanie klientów;
* Negocjowanie warunków podejmowania współpracy z przewoźnikami;
* Prowadzenie i nadzór ewidencji zleceń spedycyjnych (m.in. poprawność i kompletność dokumentacji);
* Przygotowywanie ofert we współpracy z działem sprzedaży.

Co jest potrzebne:
* Doświadczenie w pracy w spedycji międzynarodowej na stanowisku spedytora morskiego lub lotniczego minimum 2 letniego – warunek konieczny;
* Aktywna baza klientów i podwykonawców;
* Elastyczność i kreatywność w działaniu oraz umiejętność organizacji swojej pracy na niezależnym stanowisku;
* Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
* Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji, inicjatywę oraz podejmowanie odpowiedzialności za swoją pracę;
* Wykształcenie średnie, w trakcie studiów lub wyższe;
* Chęć nauczenia się czegoś nowego;
* Uśmiech na co dzień.

Otrzymasz od nas:
* Stałą lub zewnętrzną (freelancer) współpracę w uzgodnionej formie (umowa o pracę, kontrakt, inne);
* Ścieżki kariery i rozwoju zawodowego;
* Atrakcyjne wynagrodzenie motywacyjne;
* Pełną wyzwań pracę w dynamicznym, kompetentnym i zgranym zespole z wieloma doświadczeniami i sukcesami w ramach funduszy;
* Ciekawą i twórczą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
* Udział w realizacji innowacyjnych i ciekawych projektów;
* Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;
* Dużą samodzielność działania;
* Regularne, cotygodniowe narady zespołu;
* Możliwość otrzymania samochodu służbowego;
* Ekskluzywne pakiety medyczne z dostępem do prywatnej opieki i ochrony zdrowia (możliwość objęcia rodziny, tj. partnerów, dzieci);
* Firmowa drużyna i rozgrywki w biznesowej lidze piłkarskiej;
* Nagrody dla Pracowników;
* Vouchery na różne atrakcje;
* Świętowanie sukcesów;
* Spotkania integracyjne, imprezy okolicznościowe, integracyjne wyjazdy firmowe;
* Zagraniczne wyjazdy dla pracowników (delegacje, odwiedziny klientów);
* Udział w szkoleniach, targach, konferencjach;
* Pozytywną energię, uśmiech i optymizm Zespołu oraz Kierownictwa;
* Bardzo dobrą i przyjazną atmosferę pracy;
* Pyszną kawę na co dzień.

Prezentacja firmy

BBA Transport System, spedycja międzynarodowa, będąca członkiem g... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka