Opis stanowiska pracy

- Tworzenie wycen, oraz ustalanie warunków transportów morskich,
- Organizacja, oraz nadzór nad realizacją przesyłek morskich,
- Nawiązywanie kontaktów z klientami, oraz obsługa już pozyskanych klientów,
- Utrzymywanie dobrych kontaktów z podwykonawcami,
- Ścisła współpraca z działem handlowym,
- Wprowadzanie zleceń do systemu komputerowego,
- Rozwój możliwości poprzez wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych podwykonawców.

Wymagania

-Doświadczanie w spedycji morskiej,
-Dobra znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z transportem morskim,
-Znajomość języka angielskiego, mile widziany język niemiecki,
-Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
-Kreatywność i dynamika w działaniu,
-Otwartość na zmiany i wdrażanie nowych rozwiązań.
-Dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne.

Prezentacja firmy

Firma TEXTRA od przeszło 9 lat świadczy usługi spedycji międzynar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne