Spedytor Morski

Adore Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dla prężnie rozwijającego się przedsiębiorcy będącego członkiem międzynarodowej grupy z branży usług logistycznych, zajmującego się kompleksową organizacją transportu kolejowego, morskiego, lotniczego i samochodowego, poszukujemy Spedytora Morskiego.

Nr referencyjny
SMG/10/2014

Lokalizacja
Gdynia

Zakres obowiązków:

Utrzymywanie i rozwijanie relacji z Klientami przy współpracy z działem sprzedażowym
Realizacja założeń budżetowych
Organizacja, nadzór oraz bieżąca obsługa zleceń transportowych w zakresie spedycji morskiej
Ustalanie warunków i wycena transportów morskich
Optymalizacja kosztów spedycyjnych
Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientowi i dbanie o wysoką jakoś usług transportowych
Współpraca z przewoźnikami w kwestii realizacji zleceń i budowanie trwałej relacji
Monitorowanie rynku
Prowadzenie komputerowej ewidencji zleceń

Wymagania

Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Spedytora Morskiego
Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe logistyczne
Znajomość branży oraz zagadnień związanych z frachtem morskim,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)
Umiejętność dążenia do wyznaczonych celów
Asertywność i umiejętność pracy pod presją czasu
Prawo jazdy kat. B
Mile widziana znajomość języka rosyjskiego i/lub niemieckiego

Oferujemy:

Wynagrodzenie podstawowe + premie
Umowę o pracę
Niezbędne narzędzia do pracy
Przyjazną i miłą atmosferę w pracy

Nr licencji: 8736

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców