Opis stanowiska pracy

- organizowanie, ustalanie warunków i wycena transportów morskich FCL, LCL oraz intermodalnych,
- nadzór nad realizacją zleceń,
- stała współpraca z podwykonawcami,
- stała wspołpraca z dzialem księgowości i windykacji,
- utrzymywanie i rozwijanie trwałych relacji z Klientami,
- prowadzenie ewidencji zleceń w systemie komputerowym, fakturowanie, raportowanie,
- obserwacja rynku i szybkie reagowanie na potrzeby Klienta,
- okresowe wizyty u Klienta wraz z opiekunem handlowym Klienta

Wymagania

- doświadczenie min. 1rok na stanowisku spedytora morskiego lub pokrewnym,
- dobra znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z transportem międzynarodowym,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- dobra organizacja pracy i umiejętność planowania,
- zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w grupie, samodzielność, sumienność,
- dodatkowym atutem będzie znajomość rynku zleceniodawców.

Prezentacja firmy

Przedmiotem działalności firmy PEKO Spedycja Międzynarodowa Sp. z o.o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców