SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Axa Anna Szczepańska

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma świadcząca usługi z zakresu transportu międzynarodowego obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko: Spedytor Międzynarodowy.

Opis stanowiska:

•organizacja samochodowych przewozów,
•monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych,
•dbanie o wysoką jakość oferowanych usług transportowych i ich
terminowość,
•pozyskiwanie klientów i przewoźników oraz budowanie długofalowej
współpracy,
•rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów,
•stała analiza i optymalizacja kosztów,
•nadzór nad dokumentacją spedycyjną.

Wymagania

Oczekujemy:

•praktycznej wiedzy z zakresu realizacji usług transportowych oraz
znajomości rynku TSL,
•doświadczenia w realizacji zleceń spedycyjnych,
•umiejętności planowania tras,
•dobrej znajomości rynku,
•znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego na poziomie
zaawansowanym,
•mile widziane wykształcenie kierunkowe: transport / logistyka,
•ukierunkowania na realizację wyznaczonych zadań i wskaźników,
•umiejętności organizacyjne i analityczne,
•samodzielności w działaniu i decyzyjność.

Oferujemy:

•stabilną pracę,
•zatrudnienie na umowę o pracę,
•rozwój za w prężnie rozwijającej się firmie,
•odpowiedzialne stanowisko pozwalające na rozwój i samodzielność w ramach
realizacji obowiązków.

Skontaktuj się z nami, a dołączysz do najlepszych!

Prezentacja firmy

Firma transportowo -spedycyjna.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne, Praca Administracja biurowa