SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

TS Frigo Sp. z o.o.

Nadarzyn, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

TS FRIGO Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

koordynowanie przewozów międzynarodowych,
organizowanie i nadzór nad prawidłową realizacją przewozów,
praca na programach obsługujących międzynarodowe giełdy transportowe,
kompleksowa obsługa klientów,
ustalanie warunków wykonywania międzynarodowych usług transportowych,
utrzymanie poprawnych relacji z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych,
praca w biurze w młodym przyjaznym zespole dbającym o dobrą atmosferę.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia od niczym nie ograniczonych wyników)
Bonifikaty i nagrody za osiągnięte wyniki,
Wyjazdy szkoleniowe i intergracyjne,
Umowę o pracę na pełen etat,
Pracę w młodym, ambitnym zespole,
Możliwość awansu na kierowinika zespołu,
Telefon i laptop służbowy,
Bezpłatny dojazd do biura w Nadarzynie z pętli Okęcie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TS FRIGO z siedzibą w Chorzowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest TS FRIGO z siedzibą w Chorzowie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie średnie lub wyższe,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
Mile widziana dobra znajomość niemieckiego lub francuskiego,
Obsługa komputera i urządzeń biurowych,
Łatwość nawiązywania kontaktów,
Preferujemy młodych, ambitnych i błyskotliwych ludzi, którzy posiadają umiejętność pracy w zespole pod presją czasu.

Prezentacja firmy

TS FRIGO Sp. z o.o. jest firmą stworzoną przez ludzi z pasją skł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2PLN - 6PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców