Spedytor międzynarodowy

InterKadra Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Katowice

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy Gerex II Sp. z o.o., Sp. k, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na powyższym stanowisku:

Obowiązki:

• pozyskiwanie nowego oraz rozwój istniejącego biznesu w obszarze przewozów częściowych i cało-pojazdowych międzynarodowych (kraje UE), przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków współpracy,

• pozyskiwanie zleceń gwarantujące efektywne wykorzystanie floty własnej oraz obcej,

• obsługa zleceń zgodnie z parametrami jakościowymi firmy oraz Klientów,

• współpraca z klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi celem uzyskania konkurencyjnych rozwiązań cenowo-operacyjnych, realizacji zleceń, poszukiwanie nowych rozwiązań podnoszących konkurencyjność firmy,

• rozwój bazy podwykonawców, przewoźników kontraktowych,

Wymagania:

• min. 3 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku (OTWARCI JESTEŚMY również na OSOBY BEZ DOŚWIADCZENIA, które będą chciały szkolić się pod naszym okiem i zwiążą się z nami na dłużej; jeśli należysz do tej grupy kandydatów dotyczą Cię jeszcze 3 ostatnie punkty wymagań),

• poparte sukcesami doświadczenie w pozyskiwaniu zleceń międzynarodowych (kraje UE),

• znajomość rynku przewoźników,

• doświadczenie w pracy na giełdach transportowych,

• bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z branżą transportową, umiejętność kalkulacji stawek w biznesie transportowym,

• komunikatywna znajomość j. angielskiego, znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem,

• znajomość pakietu MS Office,

• znajomość programu SPEED firmy Interlan będzie dodatkowym atutem,

Wybranym kandydatom oferujemy:

Ofertę kierujemy zarówno do osób posiadających doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku, które wierzą w swoje możliwości i są nastawione na rozwój i osiąganie celów organizacji. Jak też do osób, które mimo braku lub też pomimo niewielkiego doświadczenia zawodowego, interesują się branżą TSL i chciałyby podjąć pracę w tym obszarze.

Dodatkowo oferujemy:

• pracę w firmie (w oddziale w centrum Krakowa lub w Katowicach lub w siedzibie w Rzezawie) z polskim kapitałem o ustabilizowanej pozycji rynkowej, dysponującej własnym taborem (40 samochodów),

• przyjazną atmosferę pracy i jasno wytyczone cele do realizacji,

• dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań,

• zatrudnienie w ramach umowy o pracę z atrakcyjnym systemem premiowym,

• możliwość rozwoju i partycypacji w życiu organizacji,

• dla osób z innych województw, które chciałyby przenieść się do Małopolski, oferujemy pomoc w znalezieniu zakwaterowania i częściową partycypację w kosztach w początkowym okresie pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.