Spedytor międzynarodowy

F.H. Diit

Kalisz, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma z siedzibą w Kaliszu, o bardzo dobrej opinii w branży spedycyjnej poszukuje nowych pracowników.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- warunki płacowe odbiegające od standardowych
- atmosferę wzajemnej współpracy i pomocy
- praca w młodym dynamicznym zespole
- samodzielne stanowisko do pracy
- nie stosujemy żadnych klauzul lojalnościowych

Twoja praca polegać będzie na:

- negocjacje z klientami i podwykonawcami
- realizacja przewozów międzynarodowych
- monitorowanie i nadzorowanie porzebiegu transportu
- budowanie długofalowych relacji z klientami

Wymagania

- doświadczenie w transporcie (spedycji)
- znajomość języka obcego
- biegła znajomość obsługi komputera
- umiejętność pracy pod presją czasu i w celu osiągnięcia wyznaczonego wyniku
- wysoka kultura osobista zarówno w relacjach z klientem jak i ze współpracownikami
- zdolności negocjacyjne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.
W przesłanym CV prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie procesu rekrutacji
Zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

Firma z siedzibą w Kaliszu, o bardzo dobrej opinii w branży.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców