Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
Organizowanie transportu międzynarodowego
Monitorowanie i kontrola zleceń transportowych
Planowanie wysyłek międzynarodowych
Współpraca z oddziałami firmy, klientami i przewoźnikami
Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów spedycyjnych, poszukiwanie, pozyskiwanie przewoźników
Prowadzenie ewidencji zleceń, raportowanie
Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom

Kandydatom oferujemy

Stabilne zatrudnienie
Pakiet socjalny i medyczny
Ciekawą, stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
Pracę w przyjaznej atmosferze
Możliwość rozwoju zawodowego, profesjonalne szkolenia

kontakt telefoniczny w sprawie oferty pracy :
Dyrektor Transportu Artur Sadoch - 664182575

Wymagania

Wymagania:
 doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego
 biegła znajomość języka niemieckiego
 znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkową zaletą
 zdolności organizacyjne
 dyspozycyjność
 kreatywność
 znajomość branży TSL
 umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych kontaktów interpersonalnych
 utrzymywania dobrych kontaktów z klientami
 dobra znajomość pakietu MS Office

Prezentacja firmy

BLG AutoTerminal Gdańska Sp. Z O.O. z siedzibą w Gdańsku zajmuje ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka