Opis stanowiska pracy

HR Consulting Partners Spółka z o.o. należy do firm doradztwa personalnego powstała w 2013 roku. Prowadzi działalność w zakresie nowoczesnego i efektywnego zarządzanie zasobami ludzkimi. Posiadamy doświadczenie w rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne oraz świadczymy usługi pracy tymczasowej posiadając odpowiedni certyfikat (nr10027) zezwalający na realizację naszych usług, wydany przez WUP w Katowicach

Dla naszego klienta - HK LOGISTIC SP. Z O.O. - zajmującego się transportem krajowym i zagranicznym towarów spożywczych poszukujemy pracowników na stanowisko

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Spedytora Międzynarodowego minimum 2 lata,
  • Znajomość min. dwóch języków ( jeden biegle ),
  • Doświadczenie w pracy na giełdach transportowych,
  • Nawiązywanie współpracy z przewoźnikami,
  • Nawiązywanie i rozwijanie współpracy z nowymi klientami,
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, dyspozycyjność,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Pracę w stabilnej i wciąż rozwijającej się Firmie,
  • Pracę pełna wyzwań, w młodym i dynamicznym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.

Złożonych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w HR Consulting Partners Sp.z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926)

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Tymczasowej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka