Asystent Działu Spedycji z językiem francuskim

Karena S.A.

Siemianowice Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

PRACODAWCA NAJLEPSZYCH | i tak od 25 lat...

KARENA S.A. - działamy od 1992 roku w kilku obszarach. Oferujemy m in. usługi spedycyjne na terenie kraju i w Europie ze szczególną dbałością o wysoki standard bezpieczeństwa przewożonych ładunków. Wachlarz naszych usług uzupełnia handel ekologicznymi paliwami stałymi.

Powiększamy jedną z naszych Sekcji Spedycji - transport pojazdami o ładowności do 3,5T, w związku z czym poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy | Siemianowice Śląskie

Proponujemy możliwość zdobycia doświadczenia poprzez aktywne wsparcie specjalistów w działaniach operacyjnych, w tym:

  • Naukę bieżącej analizy rynku transportowego oraz efektywności realizowanych działań w obszarze TSL

  • Bieżącą pomoc przy realizacji zleceń, przygotowywaniu ofert dla klientów i dokumentacji spedycyjnej

  • Samodzielną realizację  zadań i poleceń wyznaczonych przez przełożonego

  • Współpracę z zespołem i innymi jednostkami wspierającymi procesy transportowo-spedycyjne

Dołącz do nas jeśli:

  • Komunikatywna znajomość języka francuskiego

  • Skuteczna organizacja pracy w tym: umiejętność wyznaczania priorytetów

  • Umiejętność realizacji zadań pod presją czasu

  • Wytrwałość w dążeniu do celu

Dlaczego warto u nas pracować?

  • nie oczekujemy od Ciebie własnej bazy klientów/ przewoźników,

  • umowa o pracę jest u nas w standardzie,

  • gwarantujemy pakiet benefitów nie tylko dla pracowników, ale również dla Twojej rodziny (m. in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, bony na święta, wyjazdy integracyjne),

  • praca u nas jest stacjonarna, od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00,

  • oferujemy wysokie wynagrodzenie podstawowe + comiesięczne premie,

  • panuje u nas rodzinna, nieformalna atmosfera, która nie jest tylko pustym sloganem,

  • nie tłamsimy Twojej kreatywności poprzez pracę odtwórczą i ogłupiające procedury,

  • wszyscy gramy do jednej bramki, uwielbiamy pomysły i kreatywność. Nie narzucamy z góry zasad działania. Twój głos ma znaczenie i nie niknie w korporacyjnych korytarzach

Jeśli chcesz razem z nami tworzyć strukturę Działu Spedycji i jednocześnie spełniasz przedstawione powyżej wymagania to wyślij do nas swoje CV

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

Karena S.A.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inne