SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY , Śląskie, Małopolskie

Easy Way Sp. z o.o.

43-300 Bielsko-Biała , śląskie

Opis stanowiska pracy

• Organizacja i bieżąca obsługa zleceń transportowych w przewozach międzynarodowych
• Skuteczne nawiązywanie oraz budowanie długoterminowych relacji z partnerami biznesowymi
• Przygotowanie rozwiązań i wycen,
• Kontrola dokumentacji spedycyjnej
• Raportowanie zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie
• Współpraca z podwykonawcami
• Utrzymywanie relacji z dostawcami w zakresie organizacji transportów oraz jakości świadczonych usług
• Kształtowanie właściwego wizerunku firmy

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub języka niemieckiego, znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem

• Wykształcenie min. średnie

• Min. roczne doświadczenie w prowadzeniu samochodów o masie do 3,5t DMC(busy) po Europie

• Baza własnych klientów

• Umiejętność pracy w zespole

• Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

• Komunikatywność

• Zdolności negocjacyjne

• Samodzielność i dynamizm w działaniu

• Dobra organizacja pracy własnej

• Umiejętność pracy pod presją czasu

• Wysokiej kultury osobistej, zaangażowania, entuzjazmu do pracy

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole w nowocześnie zarządzanej firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość pracy na zasadzie Office Home

Prezentacja firmy

Easy Way jest nowoczesną, bardzo dynamicznie rozwijającą się firmą. <br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka