Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP. Z O.O. wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr. 491 dla swojego Klienta – lidera w produkcji urządzeń transportu wewnętrznego i techniki magazynowej zatrudni na stanowisko:

SPEDYTOR – LOGISTYK

Miejsce pracy: ZGIERZ

OBOWIĄZKI:
•planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu z poszczególnymi działami
•organizacja przewozów krajowych i międzynarodowych
•przygotowanie oraz nadzór dokumentów związanych z transportem w ramach systemu
•monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych, dbanie o jakość i terminowość
•wsparcie procesów łańcucha dostaw poprzez ścisłą współpracę z magazynami i działem logistyki
•utrzymywanie komunikacji oraz współpraca z Klientami w zakresie organizowanych transportów
•pozyskiwanie oraz rozwijanie współpracy z przewoźnikami

OFERUJEMY:
•umowę o pracę w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
•program wdrożenia, zapewniający szybką adaptację w miejscu pracy
•jasną ścieżkę rozwoju i awansu
•udział w innowacyjnych projektach branżowych
•możliwość rozwoju (profesjonalne szkolenia)
•atrakcyjne warunki wynagrodzenia
•bogaty pakiet socjalny
•pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

Wymagania

•wykształcenie wyższe techniczne: transport, spedycja, logistyka
•dobra znajomość usług transportowych
•dobra znajomość rysunku technicznego
•znajomość zagadnień z zakresu obiegu dokumentów zakupowych – zamówienia faktury, dok. przyjęcia/wydania itp. oraz gospodarki magazynowej

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka