Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Spedytor Krajowy

Miejsce pracy: Łódź

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży logistyczno-spedycyjnej, aktualnie poszukujemy najlepszych Kandydatów/-tek na stanowisko:

Zadania:

·         Organizacja przewozów krajowych

·         Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych, dbanie o jakość i terminowość

·         Rozwiązywanie ewentualnych problemów związanych z przewozem towarów

·         Pozyskiwanie oraz rozwijanie współpracy z przewoźnikami

·         Planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu

·         Wprowadzanie zleceń do systemu komputerowego

·         Utrzymywanie komunikacji oraz współpraca z Klientami w zakresie przyjętych zleceń

·         Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania:

·         Min. 1,5 roku doświadczenia na analogicznym stanowisku spedytora krajowego

·         Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

·         Dodatkowym atutem będzie wykształcenie wyższe kierunkowe (Logistyka, Transport, Spedycja itp.)

·         Dobra znajomość pakietu MS Office

·         Znajomość giełd transportowych

·         Łatwość nawiązywania kontaktów

·         Umiejętności negocjacyjne

Oferujemy:

·         Możliwość współpracy z dynamicznie rozwijającą się firmą  z branży logistyczno-spedycyjnej

·         Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta w oparciu o umowę o pracę

·         Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

·         Pracę na pełen etat w godzinach

·         Miłą atmosferę pracy

 Oferta dotyczy pracy stałej.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do składania aplikacji osobiście w biurze Adecco w Łodzi (Wólczańska 128/134), lub wysyłanie aplikacji mailowo na adres za pośrednictwem strony

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.