Opis stanowiska pracy

Logiservice Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm Logistycznych w Polsce. Od 8 lat oferujemy najwyższej jakości usługi transportowe, magazynowe, doradcze na terenie Polski i Europy. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spedytor Krajowy
nr referencyjny SK/LS/2016

Miejsce pracy: Gniezno / Trzemeszno

Opis stanowiska:

Planowanie transportu na podstawie przyjętych zleceń
Koordynowanie realizowanych zleceń
Ścisła współpraca ze zleceniodawcami
Zarządzanie flotą pojazdów podwykonawców
Ustalanie optymalnych tras przejazdu
Sporządzanie zestawień transportowych
Pozyskiwanie nowych zleceniodawców w transporcie krajowym
Pozyskiwanie nowych podwykonawców w transporcie krajowym

Wymagania:

Doświadczenie na stanowisku spedytora krajowego
Znajomość krajowego rynku transportowego
Własna baza podwykonawców w transporcie krajowym
Minimum średnie wykształcenie (wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem)
Dobra znajomość obsługi MS Excel
Samodzielność i kreatywność

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki zatrudnienia, stosowne do wniesionej wartości do firmy
Możliwość podniesienia własnych kwalifikacji,
Pracę w młodym dynamicznym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego

Prezentacja firmy

Firma z branży transportowej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców