Spedytor krajowy/ międzynarodowy

Alior Bank Partner.

Siemianowice Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • pozyskiwanie zleceń spedycyjnych,
  • sprzedaż ładunków,
  • planowanie przewozów krajowych i międzynarodowych,
  • kontrola realizacji zleceń,
  • obsługa giełd transportowych,
  • optymalne wykorzystanie taboru,
  • obsługa dotychczasowych kontrahentów,
  • dbałość o dobre imię i prestiż pracodawcy,
  • przestrzeganie regulaminu pracy i innych przepisów wewnętrznych obowiązujących w firmie.

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • min. 3-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie min. średnie,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.

Oferujemy miejsce pracy, w którym otrzymasz:

  • realny wpływ na budowę i reorganizację struktury Działu Spedycji oraz możliwość awansu,
  • bogaty pakiet socjalny, w który wchodzą m.in.: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, pracownicze ubezpieczenie grupowe, bony na święta,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę już od pierwszego dnia,
  • wynagrodzenie na konkurencyjnym poziomie – wiemy jak cenna jest wiedza i doświadczenie Spedytora,
  • samochód służbowy dla najlepszych,
  • pracę w systemie 5 dniowym, jednozmianowym,
  • elastyczny czas pracy zapewniający balans między życiem zawodowym a prywatnym.

Prezentacja firmy

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców