Spedytor Krajowy i Międzynarodowy

Elsen-Logistyka Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Elsen jest międzynarodowym przedsiębiorstwem, działającym na rynku od 144 lat. Swoją działalność rozpoczęła jako typowe przedsiębiorstw transportowe, a które w ostatnich latach przekształciło się z klasycznej firmy spedycyjnej w dynamicznego i kompleksowego operatora usług logistycznych i personalnych o wysokich kompetencjach doradczych i realizacyjnych. Jako Elsen Logistyka Sp. z o.o. na rynku polskim z sukcesami działamy od 2004 roku

W związku z rozwojem naszej firmy do nowo tworzonego oddziału w Katowicach poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:
• organizowanie cyklu usługi spedycyjno-przewozowej,
• kompleksowa obsługa Klientów w przewozach międzynarodowych,
• przyjmowanie zleceń i doradztwo w ich zakresie,
• sporządzanie dokumentacji transportowej,
• poszukiwanie klientów i przewoźników,
• kształtowanie właściwego wizerunku firmy

Wymagania

Wymagania
• komunikatywność,
• znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
• zdolności negocjacyjne,
• samodzielność i dynamizm w działaniu,
• dobra organizacja pracy własnej,
• umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• atrakcyjny system premiowy,
• pracę w prężnie rozwijającej się, międzynarodowej firmie.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie aplikacji.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami / Kandydatkami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)”.

Prezentacja firmy

Grupa Elsen posiada 141 lat doświadczenia w zakresie usług transportowyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców