Spedytor ds. zintegrowanych rozwiązań- Wysogotowo k. Poznania

OTTO Work Force

Poznań, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Poznań

OTTO Work Force Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta z branży kurierskiej kandydatów na stanowisko:

Spedytor ds. zintegrowanych rozwiązań

Nr. Ref: MK/Wysogotowo/01/2017

Miejsce pracy: Wysogotowo k. Poznania

Opis stanowiska pracy:

-obsługa Klienta w zakresie realizacji zintegrowanych zleceń (spedycja międzynarodowa)

-organizowanie i monitorowanie zleceń i projektów wysyłkowych

-zapewnienie przepływu informacji pomiędzy partnerami oraz współpracującymi działami

-kontrola terminowości realizacji zleceń

-kontrola i uzupełnianie danych systemowych

-prowadzenie rozliczeń obsługiwanych przesyłek oraz przyjmowanie i rozwiązywanie interwencji Klienta.

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową, z możliwością zatrudnienia na stałe

- wynagrodzenie w wysokości: 3434 zł brutto miesięcznie + wysokie premie (regulaminowa 25% i uznaniowa do 15% wynagrodzenia miesięcznego)

- pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00

- możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

Wymagania:

- min. 2 letnie doświadczenie w spedycji międzynarodowej

- wykształcenie ukierunkowane lub pochodne (logistyka, transport, spedycja etc.)

- język angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym,

- biegła obsługa komputera, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Przewidywany termin zatrudnienia: od 16 stycznia 2017

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.