Opis stanowiska pracy

Firma od 20 lat z sukcesem działająca na rynku logistycznym, oferująca kompleksową obsługę Klientów – od spedycji, przez transport i usługi celne, po magazynowanie, mogąca pochwalić się certyfikatem zaufanego przedsiębiorcy, poszukuje nastawionych na cel kandydatów na stanowisko Spedytora Drogowego.

Spedytor Drogowy

Nr referencyjny: OSP/07/2014
Lokalizacja" Warszawa

Zakres obowiązków:

- Utrzymywanie i rozwijanie relacji z Klientami przy współpracy z działem sprzedażowym
- Realizacja założeń budżetowych
- Organizacja, nadzór oraz bieżąca obsługa zleceń transportowych w zakresie spedycji drogowej
- Ustalanie warunków i wycena transportów drogowych
- Optymalizacja kosztów spedycyjnych
- Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientowi i dbanie o wysoką jakoś usług transportowych
- Współpraca z przewoźnikami w kwestii realizacji zleceń i budowanie trwałej relacji
- Monitorowanie rynku
- Prowadzenie komputerowej ewidencji zleceń

Oferujemy:

- Wynagrodzenie podstawowe + premie
- Umowę o pracę
- Niezbędne narzędzia do pracy
- Przyjazną i miłą atmosferę w pracy

Wymagania

- Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Spedytora Drogowego
- Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe logistyczne
- Znajomość branży oraz zagadnień związanych z frachtem drogowym,
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)
- Umiejętność dążenia do wyznaczonych celów
- Asertywność i umiejętność pracy pod presją czasu
- Prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Numer licencji: 8736

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców