Opis stanowiska pracy

  • współpraca z klientami i dynamiczny rozwój sieci Klientów
  • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych i tworzenie baz klientów
  • tworzenie ofert sprzedaży oraz doradztwo w zakresie oferowanych przez firmę produktów
  • realizowanie wyznaczonego planu sprzedaży
  • nienaganna i efektywna współpraca z pozyskanymi klientami
  • spotkania handlowe i prezentacje u Klientów
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w branży reklamowej)
  • wysoka motywacja do pracy
  • inicjatywa i kreatywność w działaniu,
  • niestandardowe i twórcze pomysły
  • wysoka komunikatywność i kultura osobista
  • umiejętność pracy pod presją czasu i zadań
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • biegła znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • umiejętność jasnego, precyzyjnego wyrażania myśli w formie pisemnej
  • prawo jazdy kat. B.
  • umiejętność pracy indywidualnej oraz jako cześć zespołu

Prezentacja firmy

Agencja reklamowa poszukuje ambitnego i kreatywnego przedstawiciela hand... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja