Specjalisty/ki ds. Marketingu

TopSolution

02-972 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby na powyższym stanowisku będzie należało: dbanie o wizerunek firmy, promocja poprzez szeroko rozumiany marketing, organizacją targów, współpracą w zakresie marketingu z producentami oprogramowania, nawiązywanie i rozwijanie długofalowych relacji z uczelniami.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:
- znajomości podstawowych narzędzi marketingowych tj.: google analitics, youtube
- zdolności graficznych i/lub poczucia estetyki
- umiejętności pisania artykułów
- płynnej znajomości jęz. angielskiego lub francuskiego (poziom B1)
- komunikatywności i operatywności
- nastawienia na realizację wyznaczonych celów
- ukończenia trzeciego lub czwartego roku studiów technicznych
- podstawowej wiedzy na temat oprogramowania CAD/CAM (dodatkowy atut)
- ważnego prawa jazdy

Oferujemy:

- możliwość pracy na ¾ lub cały etat
- szanse realizacji ambicji zawodowych w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
- otwartą na pomysły Kadrę i bardzo dobrą atmosferę pracy
- możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz list motywacyjnego z dopiskiem w temacie maila „Specjalista ds. marketingu”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Prezentacja firmy

Dynamicznie rozwijająca się Firma TopSolution zajmująca się wdrażaniem s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media