Specjalisty ds. środków odurzających, substancji psychotropowych i prekursorów

Organizacja Polskich Dystrybutorów Farmaceutycznych S.A.

Ołtarzew k/Warszawy , mazowieckie

Opis stanowiska pracy

1.Prowadzenie ewidencji przychodu i rozchodu środków kontrolowanych zgodnie z obowiązującymi przepisami.
2.Nadzorowanie przechowywania środków kontrolowanych.
3.Obsługa reklamacji środków kontrolowanych
4.Kontrolowanie wydawanie środków kontrolowanych podmiotom uprawnionym do ich posiadania
5. Prowadzenie i kontrola dokumentacji upoważniającej hurtownie do zakupu środków kontrolowanych.
6. Dokładna znajomość i ścisłe przestrzeganie obowiązujących przepisów Prawa Farmaceutycznego i wewnętrznych aktów normatywnych(zarządzeń, instrukcji., procedur w zakresie powierzonych zadań).
7. Opracowywanie , aktualizacja oraz nadzór nad realizacją procedur dotyczących obrotu środkami kontrolowanymi.
8.Sporządzanie i archiwizacja dokumentacji dotyczącej obrotu środkami kontrolowanymi

Wymagania

- wykształcenie wyższe farmaceutyczne
- 2-letni staż pracy
- znajomość przepisów Prawa Farmaceutycznego, Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej
- zaliczone okresy rozliczeniowe w ramach szkolenia ciągłego farmaceutów
- mile widziane doświadczenie w pracy w hurtowni farmaceutycznej

Prezentacja firmy

Organizacja Polskich Dystrybutorów Farmaceutycznych Spółka Akcyjna to je... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia