Specjalisty ds. Sprzedaży

BlueSky System Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma BlueSky System poszukuje

Specjalisty ds. Sprzedaży.

Jesteś zmotywowanym, urodzonym negocjatorem, który z łatwością nawiąże kontakt z każdym klientem? Jeśli tak, to czekamy na Ciebie w dziale sprzedaży BlueSky System!

Jeżeli wiesz czego chcesz i potrafisz to wyrazić poprzez swoją pracę zaoferujemy Ci:

  • umowę o pracę;
  • wynagrodzenie podstawowe (4000 – 5000 zł brutto) + wysoką prowizje;
  • atrakcyjny system motywacyjny – będziesz mieć wpływ na ostateczną wysokość Twoich zarobków;
  • udział w szkoleniach branżowych prowadzonych m.in. przez Briana Tracy;
  • pracę w przyjaznym, dynamicznym i młodym zespole;
  • pracę w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku (8:00 – 16:00).

Jakie obowiązki chcemy Ci powierzyć?

  • samodzielne pozyskiwanie nowych klientów;
  • telefoniczną obsługę sprzedażową klientów;
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami oraz dbanie o ich zadowolenie;
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez budowanie relacji biznesowych;
  • przygotowywanie oraz prezentowanie ofert dla klientów;
  • raportowanie swojej pracy i osiągnięć sprzedażowych.

Czego oczekujemy:

  • min. 3-letniego doświadczenia sprzedażowego w branży SEO;
  • determinacji oraz nastawienia na realizację celów;
  • rozwiniętych umiejętności negocjacji oraz zamykania sprzedaży;
  • wysoko rozwiniętej komunikatywności oraz umiejętności sprzedażowych;
  • dobrej organizacji pracy własnej, ale i umiejętności współdziałania;
  • entuzjazmu, pewności siebie i pozytywnego nastawienia.

Mile widziane:

  • certyfikaty Google AdWords i Analytics.

Prezentacja firmy

BlueSky System - Nowy wymiar sukcesu<br/><br/>Jesteśmy jedną z cz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Uzależniona od wyników sprzedażowych
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja