Specjalisty ds obsługi klienta (CSR) z j. angielskim

ERS|Defines positive change

31-271 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków wybranej osoby należeć będzie:
• Komunikacja z klientem w języku angielskim;
• Dbałość o właściwy przebieg realizacji zleceń oraz zadowolenie Klienta ze współpracy;
• Kalkulacja zleceń;
• Opracowanie dokumentacji produkcyjnej;
• Nadzór nad przebiegiem realizacji zleceń (komunikacja z Klientem i z obszarem produkcji);
• Współpraca z podwykonawcami w zakresie koniecznym do realizacji zleceń;
• Wystawianie faktur;
• Aktywne umacnianie więzi i współpracy z Klientami;
• Udział w spotkaniach z Klientem;
• Udział w działaniach promocyjnych i wizerunkowych Spółki (targi, konferencje).

Nasz Klient oferuje:
• Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko;
• Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy.
• Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe lub w trakcie ostatniego roku studiów;
• Około roczne doświadczenie w obsłudze klienta;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
• Bardzo dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel);
• Komunikatywność;
• Odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu;

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta