Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjna z ponad 35-letnią tradycją, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i mebli, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Specjalisty ds. logistyki i planowania produkcji

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie harmonogramów i zapotrzebowań potrzeb materiałowych do realizowanych zleceń,
  • przygotowywanie harmonogramów wysyłek detali do klienta,
  • analizowanie możliwości logistycznych,
  • nadzorowanie i koordynacja realizacji procesów logistycznych pod względem techniczno-organizacyjnym,
  • ustalanie i realizacja wymagań logistycznych klientów Marbet,
  • realizacja programu ciągłego doskonalenia,
  • obsługa i rozliczanie zamówień klientów,
  • planowanie i sterowanie przebiegiem procesu produkcji (rozdzielanie prac na gniazda),
  • współpraca z logistycznymi służbami klienta w zakresie obsługi zamówień i dostaw oraz raportowanie do przełożonych w zakresie realizacji bieżących zadań i długoterminowych celów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. logistyki i planowania produkcji min. 3 lata,
  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie- WARUNEK KONIECZNY,
  • znajomość obsługi systemów MRP i ERP,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (znajomość MS Access będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy:

  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • stabilne zatrudnienie.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 2014 poz. 1182)".

Prezentacja firmy

Firma Marbet z powodzeniem działa na rynku już od 35 lat z całkowicie po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive