SPECJALISTY DS. KSIĘGOWOŚCI

Sodexo Polska Sp. z o.o.

Warszawa, 02-486, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Prowadzenie ewidencji środków trwałych;
• Procesowanie dokumentów dot. środków trwałych;
• Naliczanie amortyzacji/ umorzenia;
• Kontrola sald na kontach dotyczących środków trwałych;
• Procesowanie wewnętrznych instrukcji księgowych;
• Raportowanie.

Wymagania

• Bardzo dobre znajomości języka angielskiego;
• Min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku;
• Wysokiej kultury osobistej;
• Znajomości zasad rachunkowości;
• Biegłej znajomości obsługi komputera;
• Znajomości programów księgowych;
• Dokładności i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań oraz dobrej organizacji pracy własnej;
• Doświadczenie w obszarze środków trwałych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku.

Prezentacja firmy

Sodexo Polska Sp. z o.o. jest częścią Sodexo Group – światowego lidera w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse