Opis stanowiska pracy

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Min. trzyletniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Umiejętności analitycznego myślenia,
  • Wiedza na temat rynku reklamy internetowej,
  • Umiejętności obycia w internecie,
  • Umiejętności negocjacyjnych,
  • Znajomości narzędzi marketingu internetowego,
  • Zdolności interpersonalnych: komunikatywności, przedsiębiorczości, kreatywności, wytrwałości w dążeniu do celu.

Obowiązki:

  • Umieszczanie treści na stronach internetowych,
  • Monitorowanie rynku reklam internetowych,
  • Pozyskiwanie miejsc na reklamę w internecie,
  • Udział w targach branżowych,
  • Opracowywania i realizacja strategii marketingowej dla sklepów internetowych,
  • Wyznaczanie kierunków rozwoju w e-sklepów,
  • Wdrożenie i obsługi systemu sprzedaży w internecie,
  • Sporządzanie i realizacji kampanii e-marketingowych,
  • Zarządzanie sklepami internetowymi w Firmie,
  • Zarządzanie stronami www ( aktualizacje, grafika ),
  • Zarządzanie i nadzór nad bazą danych,