Specjalistka / Specjalista ds. Zakupów

Michael Page

Łódź, zagranica

Michael Page Michael Page

W związku z stale poszerzającym się portfolio produktowym poszukujemy kompetentnych, zmotywowanych,
i odpowiedzialnych osób na stanowisko Specjalistki / Specjalisty ds. Zakupów.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za zarządzanie zakupami materiałów oraz usług dla fabryki,
jak również za zarządzanie regionalną pulą dostawców i prowadzeniem z nimi negocjacji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest globalna firma produkcyjna z branży FMCG.
Organizacja zatrudnia aktualnie kilka tysięcy pracowników, z czego około 2/3 pracuje w nowoczesnych fabrykach w okolicach Łodzi. Firma na rynku doceniana jest za tworzenie konkurencyjnych warunków pracy oraz dbanie o talenty na wszystkich szczeblach organizacji.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za zapewnienie spójnego procesu zakupowego dla podległej kategorii materiałów oraz usług dla fabryki,
  • Przeprowadzanie przetargów na odpowiednią kategorię zapewniając terminowość, transparentność i zgodność z polityką zakupową firmy,
  • Zapewnienie właściwej obsługi całego procesu zakupowego,
  • Prowadzenie negocjacji dt. kontraktów zakupowych,
  • Zapewnianie optymalnych warunków dostaw

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: logistyka, ekonomia, zarządzanie i pokrewne,
  • Minimum roczne doświadczenie za stanowisku Specjalisty ds. Zakupów w firmie produkcyjnej (mile widziane doświadczenie w kategorii MRO oraz CAPEX),
  • Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji handlowych,
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
  • Zaawansowane umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz polskiego pozwalająca na swobodną komunikację międzynarodową,
  • Umiejętność używania narzędzi MS Office na poziomie średnio-zaawansowanym (m.in. Excel)

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Bogaty pakiet benefitów oraz szkoleń - m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języków obcych, karta sportowa,
  • Pracę w firmie będącej liderem rynku FMCG,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Łódź
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page