Specjalistka / Specjalista ds. rekrutacji

TIME WORK Sp. z o.o. Sp. k.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

timework Sp. z o.o. s. k. Agencja Pracy Tymczasowej została założona w 2003 roku. Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pracy. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania HR w zakresie leasingu pracowniczego, rekrutacji oraz selekcji pracowników. Firma timework posiada certyfikat wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 3690, w związku z rekrutacją dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należały będą:

  • rekrutacja i selekcja opiekunek / opiekunów osób starszych, mających pracować w Niemczech
  • stały kontakt z klientami i partnerami w Niemczech
  • organizacja wyjazdów opiekunek / opiekunów
  • weryfikacja znajomości języka niemieckiego kandydatów

Wymagania

  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny)
  • doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dypozycyjność

Prezentacja firmy

TIME WORK zapewnia płynność w zatrudnieniu i profesjonalną obsług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja