Specjalistę ds. kosztorysowania i ofertowania (elektroenergetyka)

Elektromont 1 Sp. z .o.o.

Konin, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Kosztorysowanie
  • Negocjacje warunków zakupu towarów i usług
  • Analiza rynku sektora elektroenergetycznego
  • Monitorowanie zapytań ofertowych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe elektryczne, elektrotechniczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w kosztorysowaniu i ofertowaniu obiektów elektroenergetycznych
  • Umiejętność posługiwania się programem kosztorysowym (np. Kobra, Norma)
  • Znajomość obsługi komputera (Office, AutoCAD)
  • Znajomość rynku producentów i wykonawstwa elektroenergetycznego
  • Doskonała organizacja pracy
  • mile widziana znajomość języków: angielski, niemiecki
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Motywacyjne wynagrodzenie
  • Możliwość dalszego rozwoju
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Uczestniczenie w ciekawych projektach

Prezentacja firmy

www

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie