Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Gliwice, Zabrze, Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Knurów.

Poszukujemy dynamicznych chcących rozwijać się osób do współpracy. Jesteśmy międzynarodową grupą finansową obsługującą 40 mln klientów na całym świecie. Osoby zainteresowane pracą w firmie z wysoka kulturą pracy i obsługi klientów, w miłej i pełnej szacunku atmosferze pracy, dającej perspektywę rozwoju i awansu zawodowego proszę o przesłanie aplikacji na adres mailowy.

Zakres obowiązków:
pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa klientów indywidualnych i biznesowych,
sprzedaż produktów finansowych,
realizacja indywidualnych planów sprzedażowych,
inicjowanie i kształtowanie długofalowych relacji z klientami.

Wymagania

Wymagania:

- mile widziane: doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą klientów i/lub telemarketingiem lub w sprzedaży produktów lub usług,
- znajomość dostępnych na rynku produktów bankowości detalicznej, produktów inwestycyjnych, ubezpieczeniowych lub majątkowych (mile widziane, ale niekonieczne - wszystkiego Cie nauczymy).

Jeśli chcesz pracować z fajnymi ludźmi :), złóż swoją aplikację.

Prezentacja firmy

Reprezentujemy międzynarodową grupą finansową z długoletnią trady... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Bankowość