Opis stanowiska pracy

Polinova Polska producent i eksporter mebli tapicerowanych charakteryzujących się wysoką jakością, dużą wygodą i funkcjonalnością oraz ciekawym wzornictwem
poszukuje do zakładu w Wągrowcu:

Specjalisty w zakresie Lean Management

CZYM ZAJMUJE SIĘ SPECJALISTA W ZAKRESIE LEAN MANAGEMENT W NASZEJ FIRMIE?
• uczestniczy w procesie przygotowania materiałów szkoleniowych oraz jego dokumentacji
• wspiera nasz personel w planowaniu, realizacji i ocenie szkoleń oraz warsztatów z zakresu Lean Management
• uczestniczy w przygotowaniu i przeprowadza audyty dotyczące wdrożonych praktyk
• wspiera poprawę wskaźników produkcyjnych poprzez stosowanie zasad Lean Management

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?
• Pracę nad ciekawym i innowacyjnym projektem
• Zdobycie cennego doświadczenia w firmie będącej liderem europejskiej branży meblarskiej
• Pracę w międzynarodowym środowisku z praktycznym wykorzystaniem języka obcego (niemiecki i/lub angielski)
• Możliwości pogodzenia studiów z pracą - mile widziani studenci ostatniego roku studiów.

CZEGO OCZEKUJEMY OD KANDYDATA?/KANDYDATKI?
• Wykształcenia wyższego w zakresie zarządzania inżynierii produkcji lub pokrewnego (mile widziana organizacja i zarządzanie procesami pracy)
• Wiedzy z zakresu stosowania Lean Management
• Znajomości języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
• Znajomości pakietu MS Office
• Gotowości do odbywania podróży służbowych
• Otwartości na pracę zespołową
• Doświadczenie w zakresie planowania i optymalizacji procesów produkcyjnych, jak i znajomość metody REFA będzie dodatkowym atutem!

Zastrzegamy sobie prawo spotkania się tylko z wybranymi kandydatami. Do dokumentów aplikacyjnych prosimy zamieścić następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."

Prezentacja firmy

Wygodny mebel w nowoczesnej stylistyce, wykonany przez mistrzów w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Badania / Rozwój