Specjalista w Wydziale Obsługi Inwestora w Suwałkach

Suwalska Specjalna Strefa Ekononomiczna S.A.

16-400 SUWAŁKI, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA zatrudni na stanowisko Specjalisty w Wydziale Obsługi Inwestora w Suwałkach, miejsce pracy – Suwałki.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny należy składać w siedzibie
Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. w Suwałkach, ul. Noniewicza 49 –
do dnia 15 listopada 2015 r.

SSSE S.A. zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami,
którzy telefonicznie zostaną powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych
w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych).

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie wyższe magisterskie – preferowane: prawnicze, administracyjne, ekonomiczne, geodezyjne;
- biegła obsługa komputera w środowisku WINDOWS (OFFICE);
- komunikatywność i wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy w zespole;
- dyspozycyjność;
- prawo jazdy kat. B i doświadczenie w kierowaniu pojazdem.

Dodatkowymi atutami będą:
- doświadczenie zawodowe;
- umiejętność pracy w programach graficznych oraz programie geodezyjnym MikroMap
- dobra znajomość języka angielskiego, znajomość drugiego języka obcego stanowić będzie dodatkowy atut.

Prezentacja firmy

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna jest jednym z najlepiej pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 2 700PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena