Specjalista w Dziale Zaopatrzenia

KDM

Stara Bukówka k/Żabiej Woli, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma KDM Dariusz Mazur rozpoczęła działalność na rynku budowlanym w 1998 roku.

Postawiliśmy przede wszystkim na wprowadzanie nowych technologii oraz maszyn, które pozwalają wykonywać prace szybciej, lepiej i taniej, ukierunkowując nasze działania na branżę związaną ze specjalistycznymi pracami z zakresu geotechniki, hydrotechniki i głębokiego fundamentowania.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy:

Baza Sprzętu i Logistyki

Stara Bukówka k/Żabiej Woli

Zakres obowiązków:

  • realizacja procesu zakupów towarów i usług ( zagranica i kraj)
  • zapewnienie terminowej realizacji zamówień i dostaw dla klientów
  • kontrola zgodności materiałów z zamówieniami
  • prowadzenie magazynu
  • pozyskiwanie nowych dostawców

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1rok
  • znajomość zagadnień technicznych (maszyny budowlane)
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy
  • skrupulatność i dyspozycyjność
  • znajomość programu CDN Optima lub CRM będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • interesującą pracę w rozwijającej się firmie
  • niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wraz z dołączoną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn.29. 08. 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

KDM Dariusz Mazur rozpoczęła działalność na rynku budowlanym w 19... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie