Specjalista w Dziale Marketingu z językiem hiszpańskim

artgeist Sp. z o.o.

Wrocław, 50-424, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

PRĘŻNIE ROZWIJAJĄCA SIĘ FIRMA ZAJMUJĄCA SIĘ PRODUKCJĄ I SPRZEDAŻĄ NA ŚWIATOWĄ SKALĘ OBRAZÓW I FOTOTAPET POSZUKUJE KREATYWNYCH OSÓB NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: Wrocław

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- SEO Marketing i link building dla hiszpańskich wersji językowych naszych serwisów internetowych;

- zarządzanie ofertą na naszych hiszpańskojęzycznych sklepach;

- content marketing: tworzenie ciekawych, przykuwających uwagę tekstów w języku polskim i hiszpańskim + tłumaczenia polskich tekstów na język hiszpański;

- bieżące tłumaczenia na język hiszpański (teksty informacyjne i marketingowe);

- efektywną komunikację i współpracę z hiszpańskimi partnerami firmy.

Co dostaniesz w zamian:

- ciekawą i pełną wyzwań pracę w zgranym, kreatywnym zespole;

- własne biurko w przestronnym, jasnym biurze – oraz wszystkie niezbędne narzędzia pracy;

- możliwość rozwoju zawodowego i udziału w ciekawych projektach z zakresu e-commerce;

- motywujące wynagrodzenie odpowiadające Twoim kwalifikacjom oraz możliwość wyboru najdogodniejszej formy zatrudnienia;

- wolne weekendy i kartę na zajęcia sportowe – by skutecznie naładować akumulatory po pracy :)

Wymagania

Jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko jeśli:

- biegle znasz język hiszpański w mowie i w piśmie (warunek konieczny!), a tłumaczenia sprawiają Ci problemów;

- umiesz i lubisz redagować ciekawe treści, bawić się słowem – ale i trzymać się ustalonych kryteriów;

- problematyka SEO i link buildingu nie jest Ci obca (a może masz nawet doświadczenie w tym zakresie?);

- obsługa komputera to dla Ciebie codzienność, a Internet znasz jak własną kieszeń;

- myślisz logicznie i analityczne – trzymasz się wyznaczonych celów, ale masz własną inicjatywę i umiesz działać samodzielnie;

- jesteś nastawiony/-a na rozwój i zdobywanie wiedzy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133, poz.883)."

Prezentacja firmy

Prężnie rozwijająca się firma zajmująca się produkcją i sprzedażą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media