Specjalista w Dziale Księgowym

Centrum Nauki Kopernik

Warszawa, mazowieckie

CENTRUM NAUKI KOPERNIK poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Wymiar pracy: ½ etatu - umowa na zastępstwo

Zakres obowiązków:

  • księgowanie raportów kasowych kasy głównej,
  • księgowanie sprzedaży na podstawie fiskalnych raportów dobowych,
  • kontrola stanu rozrachunków z tytułu rozliczeń kasowych
  • rozliczanie delegacji służbowych pracowników
  • księgowanie dokumentów kosztowych

Wymagania:

  • wiedza z zakresu rachunkowości i podatków, w szczególności znajomość ustawy o rachunkowości i ustawy o podatku od towarów i usług,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • skrupulatność, zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków,
  • samodzielność, dokładność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane:

  • praktyczna znajomość MS Excel,
  • znajomość programu finansowo-księgowego Symfonia,
  • wykształcenie kierunkowe w zakresie rachunkowości, finansów lub ekonomii
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo na ½ etatu
  • ambitne wyzwania w nowoczesnej instytucji kultury
  • przyjazną atmosferę i inspirujące środowisko pracy
  • możliwość skorzystania z pakietu socjalnego (grupowego ubezpieczenia na życie, opieki medycznej, karty multisport).

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji do dnia 09.12.2016 r.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.