Dla Naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

specjalista w dziale HR

Nr ref.: 40588
Praca stała
Lokalizacja: Legnica

Zakres obowiązków:
  • współpraca z kadrą menedżerską i pracownikami, ukierunkowane na budowanie relacji i kultury organizacyjnej firmy
  • zaangażowanie w proces wdrażania i adaptacji nowych pracowników
  • prowadzenie oraz koordynowanie procesów rekrutacyjnych
  • prowadzenie procesu oceny pracowników
  • udział w procesach szkoleniowych
  • tworzenie i doskonalenie matryc kompetencji pracowników
  • analiza wskaźników HR oraz ich raportowanie
  • wyciąganie wniosków z analiz i proponowanie usprawnień i rozwiązań
  • pomoc w bieżących pracach działu personalnego

Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy w dziale zasobów ludzkich
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi lub psychologia
  • znajomość prawa pracy i procedur HR
  • biegła znajomość MS Office
  • umiejętność współpracy w zespole i kreowania partnerskich relacji
  • dobra organizacja pracy
  • otwartość, chęć podejmowania nowych wyzwań
  • uczciwość i wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:
  • stała praca w stabilnej, prężnie rozwijającej się Spółce o strukturze wielooddziałowej
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)