Specjalista w dziale finansowym

Roldrob S.A.

Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Grupy Drosed, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

(Miejsce pracy: Roldrob S.A. Tomaszów Mazowiecki)

Zakres Obowiązków:

  • Realizacja wewnętrznych procedur Spółki dotyczących kontroli należności, telefoniczny i pisemny monitoring sald należności, wyjaśnianie przyczyn zaległości w zakresie płatności
  • Uzgadnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami
  • Bieżąca i okresowa analiza, aktualizacja oraz archiwizacja limitów kredytowych klientów
  • Księgowania w systemie finansowo-księgowym wyciągów bankowych, rozliczanie zaliczek, kompensat
  • Bieżąca współpraca z Działami Sprzedaży, Transportu, Magazynami, Działem Fakturowania

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • Komunikatywność, zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność
  • Obsługa środowiska Windows,
  • Znajomość jęz. niemieckiego mile widziana
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie,
  • Perspektywy rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i realizowanych projektach,
  • Adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia wraz z pakietem socjalnym

Prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego wraz z klauzulą:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych”

Prezentacja firmy

Największy krajowy producent drobiu i jego przetworów

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse