Opis stanowiska pracy

• pisanie i redagowanie testów,
• przygotowywanie materiałów reklamowych Uczelni,
• przygotowywanie dokumentacji z bieżącej pracy biura,
• zarządzanie komunikacją na Facebooku, Twiterze i Google Plus,
• rzetelna obsługa studentów i absolwentów Uczelni,
• współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie działalności Uczelni,
• prowadzenie rekrutacji na studia w MWSLiT we Wrocławiu,
• organizowanie wydarzeń na terenie Uczelni,
• wyjazdy służbowe (wyjazdy studyjne, targi edukacyjne, wykłady branżowe, prezentacje, eventy),
• tworzenie kampanii marketingowych, pozyskiwanie i selekcja ofert,.

Wymagania

• wykształcenie wyższe lub student ostatniego roku studiów,
• min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
• znajomość obszarów związanych z marketingiem,
• łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów,
• mocno rozwinięte umiejętności komunikacji i negocjacji,
• umiejętność wystąpień publicznych i prowadzenia prezentacji,
• czynne prawo jazdy kat. B, mile widziany własny samochód,
• dobra znajomość pakietu MS Office,
• mile widziane doświadczenie związane z branżą,

Prezentacja firmy

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu została powol... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Administracja biurowa, Praca Praca dla studenta, Praca Reklama / Komunikacja