Specjalista utrzymania ruchu

InterKadra Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Obowiązki:

  • zarządzanie infrastrukturą, budynkami i instalacjami
  • prowadzenie przeglądów masyzn i zapobieganie awariom
  • nadzór nad bieżącymi naprawami sprzętu technicznego
  • prowadzenie rejestru awarii i napraw
  • prowadzenie dokumentacji na stanowisku pracy
  • utrzymanie ciągłości pracy produkcji
  • raportowanie do przełożonego

Wymagania:

  • wykształcenie średnie mile widziane techniczne (mechanik,elektryk itp.)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej w branży spożywczej
  • umiejętność konserwacji i napraw maszyn/urządzeń
  • praktycznej znajomości zagadnień technicznych: mechaniki, automatyki, elektroniki
  • uprawnień eksploatacyjnych SEP do 1 kV
  • znajomość sterowników PLC
  • dyspozycyjność
  • samodzielność i zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży spożywczej
  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz system premiowy
  • dodatkowe benefity (szkolenia, możliwość rozwoju)
  • odpowiedzialną, samodzielną pracę
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.